Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 53 179 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal na sprzedaż - Kraków Dębniki AKR-LS-23682 Aspect Nieruchomości

Kraków, Dębniki

168 000 zł
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Rodzaj budynku: blok
Do sprzedania lokal użytkowy 22m2 w dobrej lokalizacji Ruczaj

Lokal składa się z pomieszczenia głównego 15,95 m2, WC oraz osobnym przejściowym pomieszczeniem.

Istnieje możliwość wynajęcia lokalu w cenie 42zł netto/m2 + opłata administracyjna ok 67zł + media.

Realizowana inwestycja położona jest w Dzielnicy Dębniki w odległości 3 km od Wawelu, Starego Kazimierza i niecały 1 km od rekreacyjnych terenów Zakrzówka.

Bliskie sąsiedztwo: nowoczesnego kompleksu uniwersyteckiego - Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego z kompleksem naukowym, budynku Polskiej Akademii Nauk, hotele, Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, Park Technologiczny z docelowym rozwojem i rozbudową istniejących obiektów otwiera już dzisiaj ogromne zapotrzebowanie na tanie mieszkania dla powstającego ośrodka Akademickiego.

Atrakcyjność tego miejsca to doskonała komunikacja: połączenia autobusowe, od 2012r tramwajowe oraz najlepsze tereny rekreacyjne Krakowa: Zakrzówek, Kopiec Kościuszki, Dolina rzeki Wilgi.

W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura usługowo Handlowa – sklepy, hipermarkety „TESCO”, „KAUFLAND” oraz szkoły i przedszkola.


Zapraszam do oglądania.
Piotr, ... , ...
Aspect Nieruchomości ul. Kobierzyńska 112, Kraków
www.krakow.aspect.info.pl

Ogłoszenia zamieszczone na naszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Do sprzedania lokal użytkowy 22m2 w dobrej lokalizacji Ruczaj Realizowana inwestycja położona jest w Dzielnicy Dębniki w odległości 3 km od Wawelu, Starego Kazimierza i niecały 1 km od rekreacyjnych terenów Zakrzówka.Bliskie sąsiedztwo: nowoczesnego kompleksu uniwersyteckiego - Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego z kompleksem naukowym, budynku Polskiej Akademii Nauk, hotele, Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, Park Technologiczny z docelowym rozwojem i rozbudową istniejących obiektów otwiera już dzisiaj ogromne zapotrzebowanie na tanie mieszkania dla powstającego ośrodka Akademickiego.Atrakcyjność tego miejsca to doskonała komunikacja: połączenia autobusowe, od 2012r tramwajowe oraz najlepsze tereny rekreacyjne Krakowa: Zakrzówek, Kopiec Kościuszki, Dolina rzeki Wilgi.W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura usługowo Handlowa – sklepy, hipermarkety „TESCO”, „KAUFLAND” oraz szkoły i przedszkola. Zapraszam do oglądania.
Piotr, ... , ...
Aspect Nieruchomości ul. Kobierzyńska 112, Kraków
www.krakow.aspect.info.pl

Ogłoszenia zamieszczone na naszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. ASPECT NIERUCHOMOŚCI Dane: Przelicz Wynik:
Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Aspect Nieruchomości
@